sobota, 13 październik 2018 08:47

Promocja toyoty camry

Prezes Wiesław Jopek w piątek 12 października reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką w uroczystej promocji nowej toyoty camry.

W piątek 12 października na Małym Rynku został oficjalnie otwarty Kiermasz Pogranicza Kultur - Ratujmy ginące piękno organizowany przez Imago Centrum Sztuki Ludowej. Prezes Wiesław Jopek reprezentujący Krakowską Kongregację Kupiecką został uhonorowany medalem 100-lecia Niepodległości.

poniedziałek, 08 październik 2018 12:03

Piknik strzelecki w Limanowej

Przy pięknej pogodzie, w niedzielę 6 października odbył się IX Piknik Strzelecki - Memoriał im. Grzegorza Michury w Limanowej. Prezes oddziału limanowskiego Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Ryszard Kulma z radością powitał reprezentację wszystkich oddziałów KKK. Przybył m.in. prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek ze swoim zastępcą Jerzym Kotalą, był sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak.

poniedziałek, 08 październik 2018 11:57

Pierwsza Biesiada Piwna Przedsiębiorców

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business” oraz Izbą Przemysłowo-Handlową zorganizowała w sobotę 6 października na terenie Strzelnicy przy ul. Pasternik 128 w Krakowie I Biesiadę Piwną Przedsiębiorców. Gościem honorowym był prof. Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa, który kandyduje na prezydenta miasta również w tegorocznych wyborach samorządowych. Biesiada urządzona po raz pierwszy w nowej formule podobała się uczestnikom.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum