czwartek, 25 październik 2018 11:37

Konkurs "Mój pierwszy biznes"

W magistracie krakowskim rozstrzygnięto drugą edycję organizowanego przez Miasto Kraków konkursu"Mój pierwszy biznes". W finale wystąpiło 6 uczestników, którzy prezentowali przed kapitułą konkursową pomysł na działalność biznesową. W jury konkursu był reprezentant Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Jacek Fortuna, zastępca prezesa.

Na adres naszej Kongregacji napłynęło zaproszenie od Marka Pateckiegodo udziału w pięknej imprezie kulturalnej:

środa, 24 październik 2018 13:21

Msza święta kupiecka w Dniu Zadusznych

W kościele św. Barbary w Krakowie w Dzień Zadusznych, 2 listopada 2018 roku o godz. 8. 30 odprawiona zostanie msza święta w intencji wszystkich zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. W tym roku mija 111 lat od chwili, kiedy w kościele św. Barbary przy placu Mariackim w Krakowie odbyło się pierwsze nabożeństwo żałobne za zmarłych członków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

W sobotę 13 października rano, z Rynku Głównego wystartował VIII Rajd Samochodow pod hasłem "Szlakiem Krakowskich Kupców". Prowadzi przez Proszowice, Połaniec, Baranów Sandomierski, Tarnobrzeg, Sandomierz, Krzyżtopórdo Ostrowca Świętokrzyskiego. W sumie około 260 km. Po drodze na zawodników oczekują zadania do wykonania.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum