czwartek, 14 czerwiec 2018 14:04

Firma Artim wśród filantropów Krakowa A.D. 2017

Stowarzyszenie Unicorn, Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Tesco Polska Spółka z o.o., opactwo cystersów w Mogile oraz sklep Leroy Merlin Kraków Czyżyny – to laureaci konkursu o tytuł Filantropa Krakowa A.D. 2017. Zwycięzcy odebrali 14 czerwca w magistracie nagrody w postaci symbolicznego berła św. Królowej Jadwigi, akty nadania oraz znaczki „Filantrop Krakowa”. Wśród wyróżnionych znalazła sie też firma Artim.

To już 18. edycja konkursu, w którym nagradzane są osoby i instytucje zaangażowane w działalność dobroczynną na rzecz potrzebujących mieszkańców Krakowa.
Ze względu na duże zainteresowanie w tym roku zwiększono liczbę przyznanych tytułów z trzech do pięciu.

Pozostali kandydaci zgłoszeni do konkursu w tym roku to: Małgorzata Pasieka, inicjatywa Społeczna „Zupa na plantach”, ksiądz proboszcz dr Czesław Sandecki, Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z Nami”, Krakowskie Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowe „ARTIM” Sp. z o.o., Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFSMA – Poland oddział w Krakowie, Danuta Wiecha, Mayland Real Estate Sp. z o.o., Papuga House Piotr Sędek, Korczakowska Republika Dziecięca Dyliniarnia, ArcelorMittal Poland SA, Fundacja Bez Tajemnic.

Wszyscy kandydaci zgłoszeni do konkursu zostali wyróżnieni dyplomem za prowadzoną działalność charytatywną.

Konkurs o tytuł Filantropa Krakowa ogłaszany jest przez prezydenta Krakowa od 2000 roku. Przyznawany jest on osobom lub podmiotom za wyróżniającą się pomoc udzielaną potrzebującym. Łącznie (za lata 1999–2017) tytułem Filantropa Krakowa uhonorowanych zostało 57 podmiotów (instytucje, firmy, organizacje, osoby fizyczne).

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum