Brzesko gościło kupców już XXII raz na tradycyjnym turnieju kręglarskim

Brzesko gościło kupców już XXII raz na tradycyjnym turnieju kręglarskim

To już XXII Turnie Kręglarski Kupców w Brzesku o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Dziękujemy ze zaszczyciliście nas swoja obecności, za mile spędzony czas w doborowym towarzystwie i wspaniałą sportową zabawą.


Honorowy patronat nad naszą imprezą objął Burmistrz Brzeska pan Tomasz Latocha, fundator pucharów w kategoriach dzieci, kobiet i mężczyzn. Fundatorem pucharów w kategorii drużynowej jest już tradycyjnie Wiesław Jopek Prezes KKK. Dla najmłodszego uczestnika puchar ufundował Seweryn Kozub Stowarzyszenie Be-Activ. Każdy uczestnik otrzymał upominek ufundowany przez p. Andrzeja Kras dyrektora Selgros Kraków.
W turnieju uczestniczyły całe rodziny z dziećmi. Do Brzeska przybyli przedstawiciele ze wszystkich oddziałów, Limanowej, Proszowic, Myślenic,Przemyśla oraz Krakowa.
Na ekranie monitora można było zobaczyć slajdy, jak z biegiem lat zmienialiśmy się i jak wyglądała kręgielnia kiedyś a jak dzisiaj,

Wyniki:
Dzieci.
1.Sergiusz Kozub Brzesko
2.Śmierciak Natalia Limanowa
3.Stanisz Maciej Limanowa
Kobiety
1. Justyna Obierek Proszowice
2. Marta Bednarczyk Limanowa
3. Monika Kuna Limanowa

Mężczyźni
1. Łukasz Pasierb Brzesko
2. Wojciech Moszyński Kraków
3. Sobczak Krzysztof Limanowa
Drużynowo
1. LIMANOWA
2. PROSZOWICE
3. KRAKÓW
4. MYŚLENICE
5. PRZEMYŚL
6. BRZESKO

Brzeski zarząd oddziału dziękuje wszystkim za obecność i docenienie trudu przygotowania kolejnej już imprezy. W trakcie turnieju prowadzona była zbiórka na leczenie i rehabilitację Ani, DZIĘKUJEMY.
Dziękujemy sponsorom i fundatorom nagród, Burmistrz Brzeska Tomasz Jan Latocha, Urząd Miejski w Brzesku, Andrzej Kras Selgros Kraków, Kwiaciarni Bazzar Katarzyna Pacewicz-Pyrek, Mini market "Pod Dębem", Browar Okocim.